New Orleans Saints Round Metal Sign
(73 Reviews)
$17.50
- Logo & team colors with rustic distressed look
- 12″ round
- Weather-resistant embossed aluminum
- Pre-drilled holes at 12 & 6 o’clock for easy mounting
- Made in the USA
- Perfect for wreaths, porch/garage décor, tailgates, man caves, and fan gifts
1 in stock
Description
Show your spirit with this officially licensed NFL New Orleans Saints Round Metal Sign—a bold, weather-ready accent for game-day decor and DIY wreaths. This round sign features the New Orleans Saints logo and team colors in a rustic distressed design. Made from lightweight, weather-resistant embossed aluminum, it measures 12″ round and includes predrilled holes for easy mounting. Made in the USA, this New Orleans Saints Round Metal Sign is perfect for Saints football wreaths, front porch or garage decor, tailgate setups, man cave displays, or as a fan gift.
Pair it with color coordinating Saints Ribbon—or shop all New Orleans Saints Wreath Supplies.
FAQs
Can this sign be customized?
No. The sign will be shipped as shown in the picture.
Can I get the sign without the predrilled holes?
No. All signs come with predrilled holes.
Can you change the placement/position of the predrilled holes?
No. The sign will come with predrilled holes in the position as shown in the image.
How fast can I receive this sign?
Estimated delivery dates depend upon the shipping service you select at checkout. Note that estimated delivery dates are average projections provided by shipping carriers and are not guaranteed. Actual delivery times may vary due to weather, wreath-supplies and other unforeseen events experience by shipping carriers.
Do you offer coupons?
Yes! Join our Loyalty Rewards Program and earn points toward coupons.
Additional information
| Weight | 8 oz |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 0.024 in |
| Color Family | Black, Yellow |
| Material | Metal |
| Sport | Football |
| Diameter | 12" |
| Shape | Circle |
| Officially Licensed Product | Yes |
| UPC | 097036030026 |
| MPN | SRNFL27 |
| Country of Orgin | USA |
Customer Reviews
You may also like…
More Products to Explore:
-
Florida Gator Love Sign
$13.50 Add to cart(39 Reviews)
-
Arkansas Razorback Love Sign
$13.50 Add to cart(1 Reviews)
-

Ohio State Love Sign
$13.50 Add to cart(38 Reviews)
-
Philadelphia Eagles Love Sign
$13.50 Add to cart(5 Reviews)
-
Auburn Tigers Love Sign
$13.50 Add to cart(1 Reviews)
-
UNC Love Sign
$13.50 Add to cart(1 Reviews)